Események

Kolozsvár

Megnyitó

Megnyitó

Időpont: október 7. (csütörtök) 18:00.
Helyszín: Győzelem / Victoria mozi


Közönségtalálkozó

Közönségtalálkozó

Az Utolsó jelentés Annáról című film vetítése után rendezőjével, Mészáros Mártával beszélgetünk.

Időpont: október 7. (csütörtök) 18:30.
Helyszín: Győzelem / Victoria mozi


Időpont: október 8. (péntek) 16:00.
Helyszín: Győzelem / Victoria mozi


Válogatás a Sapientia – EMTE filmszakos hallgatóinak vizsgafilmjeiből

Válogatás a Sapientia – EMTE filmszakos hallgatóinak vizsgafilmjeiből

Visky Ábel: Éjszaka a Földön * László József: AutoStop * Dunai László: Víz alatt * Tőtszegi Szilárd: Otthon * Kiss Boglárka: Szennyes * Makkai Erzsébet: Szín * Kovácsics Judit: Préda * Szén János: Boldogulásunkra

Időpont: október 10. (vasárnap) 12:30.
Helyszín: Győzelem / Victoria mozi


Válogatás a 9. Filmtett-Duna Műhely Alkotótábor filmjeiből

Válogatás a 9. Filmtett-Duna Műhely Alkotótábor filmjeiből

Bertóti Attila: Szignál * Bakó Kincső: Jobb kanyar * László József: A gödör * Monhalt Ákos: Trash Motel * Oláh Badi Levente: nAGYŐ * Patrovits Tamás: Animációs szignál * Balázs Klára: A tánc * Gergely Szilárd: Hello Tourist * Kádár Melinda: Phobiarium * Láng Orsolya: Állatok farsangja * Török Tihamér: Klinika * Orosz Anna Ida: Teve-mese * Vodál Vera: A nagy fogás * Bán Attila: Tűzbeszéd * Pákozdi Ágnes: Legenda

Időpont: október 10. (vasárnap) 14:30.
Helyszín: Győzelem / Victoria mozi


Filmvetítések

Filmvetítések

Püsök Botond: Piros-fehér feketén, avagy kell egy csapat * Felméri Cecília: Mátyás, Mátyás * Varró-Bodoczi Zoltán: Gördülő horizont * Mészáros Márta: Utolsó jelentés Annáról * Andreas Dresen: Kilencedik mennyország * Caroline Link: Tavaly télen * Gulyás Gyula: Idézés * Nagy Dénes: Riport * Nemes-Jeles László, Várkonyi Tímea: Az úr elköszön * Breier Ádám: Cathrine magánélete * Szimler Bálint: Itt vagyok * Császi Ádám: Ünnep * Groó Diana: Vespa * Orosz Dénes: Poligamy * Almási Réka: Team Building * Zámborszki Ákos: Utolsó előadás * Kis Anna: Házi paradicsom * Martonffy Emil: A színház szerelmese * Jakab-Benke Nándor: Antigoné - avagy Erdélyben, filmet, együtt * Hajdu Szabolcs: Bibliothéque Pascal * Dömötör Tamás: Czukor Show * Tóth Barnabás: Rózsaszín sajt * Mundruczó Kornél: Szelíd teremtés – A Frankenstein-terv * Dyga Zsombor: Köntörfalak * Vágvölgyi B. András: Kolorádó Kid

Időpont: október 7. – október 10..
Helyszín: Győzelem / Victoria mozi