Események

Kolozsvár

Közönségtalálkozó

Közönségtalálkozó

Időpont: október 15. (szerda) 15:00.
Helyszín: Győzelem / Victoria mozi


Közönségtalálkozó

Közönségtalálkozó

Időpont: október 15. (szerda) 19:00.
Helyszín: Győzelem / Victoria mozi


Válogatás a Sapientia – EMTE filmszakos hallgatóinak vizsgafilmjeiből

Válogatás a Sapientia – EMTE filmszakos hallgatóinak vizsgafilmjeiből

Időpont: október 16. (csütörtök) 15:00.
Helyszín: Győzelem / Victoria mozi


Közönségtalálkozó

Közönségtalálkozó

Időpont: október 16. (csütörtök) 15:00.
Helyszín: Győzelem / Victoria mozi


Közönségtalálkozó

Közönségtalálkozó

Időpont: október 16. (csütörtök) 21:00.
Helyszín: Győzelem / Victoria mozi


Közönségtalálkozó

Közönségtalálkozó

Időpont: október 17. (péntek) 20:00.
Helyszín: Győzelem / Victoria mozi


Film és hang – Hangméröki gyorstalpaló

Film és hang – Hangméröki gyorstalpaló

Előadók: Várhegyi Rudolf, Komlódi Gábor, Vadon Zoltán.

Időpont: október 18. (szombat) 11:00.
Helyszín: Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem – Óváry terem


Válogatás a BUSHO filmfesztivál filmjeiből

Válogatás a BUSHO filmfesztivál filmjeiből

Időpont: október 18. (szombat) 11:00.
Helyszín: Győzelem / Victoria mozi


Díjazott német rövidfilmek

Díjazott német rövidfilmek

Időpont: október 18. (szombat) 16:00.
Helyszín: Győzelem / Victoria mozi


Közönségtalálkozó

Közönségtalálkozó

Időpont: október 18. (szombat) 20:40.
Helyszín: Győzelem / Victoria mozi


Közönségtalálkozó

Közönségtalálkozó

Időpont: október 19. (vasárnap) 13:00.
Helyszín: Győzelem / Victoria mozi


Filmvetítések

Filmvetítések

Bálint Arthur: Poros öltöny * Zsigmond Dezső: Út Călăraşiba (Egy sikeres vállalkozó arcképe) * Simó Ibolya: Asszonyélet * Lakatos Róbert: Bahrtalo! Jó szerencsét! * Till Attila: Pánik * Hajdu Szabolcs: Off Hollywood * Fliegauf Bence: Tejút * Fonyó Gergely: Ocskay László százados, az elfelejtett hős * Mohi Sándor: Imádság * Nemes Gyula: Letűnt világ * Böszörményi Zsuzsa, Kai Salminen: Hosszú utazás * Ternovszky Béla: Macskafogó * Ternovszky Béla: Macskafogó 2 – A sátán macskája * Makk Károly: Bolondos vakáció * M. Tóth Géza: Ergo * Szőcs Petra: A mindenes * Declan Hannigan: Csapás * Cakó Ferenc: Levelek * Erdélyi Dániel: 411-Z * Cakó Ferenc: Hé, S.O.S. * Kresalek Dávid: Hackni * Török Ferenc: Overnight * Novák Erik: Zuhanórepülés * Alföldi Róbert: Nyugalom * Visky Sámuel: Szerető. Gyilkos. * Balázs Klára: Várakozás * Sipos Ruth Boglár: Terem a mű * Cibulya Nikol: Csónak, kilátással * Mester Ákos: Híradó * Kövendi Imola: Kánikula * Tóth Eszter: 5 perc * Balázs Csilla: Madárlátta * Kassay Réka: Esti mese * Bakó Kincső: A bicikli * Vodál Vera: A fénykép * Hörcher Gábor: Befőtt * Püsök Botond: A mi Andreánk * Vízkeleti Dániel: Róbert szobája * Balogh Johanna: A bodobács * Szirmai Márton: Családi kör * Csont Zsombor: A látó * Nagy Gergő: Az anyajegy * Salamon András: A város ritmusa * Szirmai Márton: A süllyedő falu * Hajdú Eszter: A fideszes zsidó, a nemzeti érzés nélküli anya és a mediáció * Szomjas György: A Nap utcai fiúk * Faur Anna: Lányok * Bollók Csaba: Iszka utazása * Paczolay Béla: Kalandorok

Időpont: október 15. – október 19..
Helyszín: Győzelem / Victoria mozi